Nauka w domu może być prosta i przyjemna. Wcale nie potrzebujesz skomplikowanych narzędzi, wystarczą tylko odpowiednie materiały, cisza i spokój. Chociaż mówi się w czystym głosem i każde słowo jest zrozumiałe, myślałem, że jej głos był pozbawiony prawdziwej pasji i emocji.

Zajęło mi to kilka dni, aby słuchać książki w całości, i muszę przyznać, że byłem zaskoczony, jak dobra historia rzeczywistości. Mogę zrozumieć, dlaczego moja córka lubi tę książkę.

Nie powiedziałbym, że Stephenie Meyer, autor, był szczególnie dobrym pisarzem, ale sama historia była dość zabawne i znalazłem się chętni, aby dowiedzieć się, co się stanie w następnym rozdziale.Tczew info

Tak, mój werdykt: Cóż, myślę, że mam najlepsze z obu światów, z tej książki audio. Udało mi się słuchać tej historii w moim własnym czasie, czasami jeżdżę do pracy i czasami w kuchni, podczas gdy czyni obiad, bez konieczności faktycznego czas, aby usiąść i Velox Spray czytać książki. Co najważniejsze, do mnie, mogę teraz podzielić się doświadczeniami książki z moją córką.

Jeśli chcesz przeczytać zmierzch, lub jakąkolwiek inną książkę, ale z jakiegoś powodu po prostu nie mają czasu lub ochoty, to polecam poszukać jeśli są dostępne w wersji audio.

dietetyk Wieliczka
- autor artykułu