W przedszkolach dzieci nie tylko się uczą, ale także lepiej poznaja siebie i rówieśników. Nauka jest tam formą zabawy. Wiemy o nich, jest łotrem, który patrzy i czeka ich zabić w każdej chwili.

I tak, podczas gdy Max i jej partnerzy są w głębokim oceanie, są one przestrzegane i śledzone. Przestępca ma swoje własne plany i zawierają pomocą trzodę. Kwestia, czy stado można zapisać się lub spaść pod złym czarem villain i jego ogromnej armii, co sprawia, że ??ta książka kleszcza.Hydrolab Zbawienie ziemi leży w ich rękach. Rozwój Pattersona każdego znaku pomaga trochę w tej historii, ponieważ sprawiają, że każdy z nich wiedzą lepiej i w sposób bardziej "ludzki" sposób, jeśli jest to możliwe.

Krótki rozdział stylu, który wykorzystuje Patterson sprawia, że ??zawsze ekscytujące wieszaki urwiska, a tym samym powodem siadasz i dosłownie może skończyć książkę jednym tchem ... to znaczy, jeśli nie masz innych podstawowych potrzeb lub zadanie do załatwienia. Jeśli nie, to gorąco polecam przeczytać tę książkę i dowiedzieć się, kim jest potwór, czarny charakter, w tej historii, które okażą się hak utrzymuje, że jest czytanie.

MAX jest słodki jazdy i jeden, który młodzi i starzy będą adorować dla wszystkich prawo powodów.Oczywiście, tak jak we wszystkich książkach z tej serii, to będzie nam pozostawić zaspokajają tylko jeden!

http://www.lemonpolska.pl/index.php?route=product/category&path=61_107
- autor artykułu