Czy problemy polskiej nauki wynikaja ze zlej edukacji? Do tej obserwacji, później rozwinął ogólnej teorii względności: zawierające w istocie, zasady równoważności, podczas gdy grawitacja i bezwładność są dwa różne słowa na to samo. Einstein zawsze zmienił sposób intelekt musi przejąć wygląd czasu, przestrzeni i materii. Jeśli dodać do tego jego stała kosmologiczna, później odrzucony, jeszcze później ożył: czynnikiem stanowią niewidzialną siłę trzyma wszechświat w przestrzeni kontinuum.https://bamar-kamper.pl/nasze-busy/

Równocześnie z Albert Einstein, Max Karl Ernest Ludwig Planck, przyszedł do wyeksponowany w 1900 roku, w wieku 42, Einstein następnie w wieku około 21. Równie bystry, Planck jest ojcem Quantum Physics, zapoczątkowując w Modern Physics w przeciwieństwie do fizyki klasycznej: Kwantowa teoria średnie operacyjnym. Planck rozwinął swój równanie E = hf, a tym samym usunięte impasu ponad światła i ciepła, częstotliwości i długości fali promieniowania skłonności. Jego równanie oznaczone: "kwant energii, E jest równa częstotliwości, f, czasów promieniowanie", stała Plancka, "godz. Einstein napisał świecące hołd http://www.domy-balik.pl/cennik/ dla Maxa Plancka, jako jeden wybitny w dziedzinie nauki.

Także współczesny z Einsteina i Plancka, Ernest Rutherford wzrosła do wyeksponowany i otrzymała wyróżnienia za "ojca energii jądrowej." Rutherford pochodzi również określenie dla półtrwania substancji radioaktywnych, zważywszy, że każda żywa istota zawiera węgla. Z okresem półtrwania wynoszącym 5,570 lat, węgiel-14 rozpada się w azot 14 i mogą być mierzone z pewną dokładnością. Niezachwianą nawykiem jest przydatna wiekiem data wielu archeologicznych i geofizycznych, okazów paleontologicznych.

Brennan zauważa: "Gdzie Einstein był teoretykiem, Rutherford był eksperymentatorem. Na marginesie, jego bibliograficzne antologia chwali wybitnych fizyków, jak intelektualiści skłonni talentu muzycznego - poza przestrzegających zainteresowanie metafizyki.
Artykuł dzięki: