Czy uniwersytety sa odbiciem problemow polskiej nauki?

Prawdziwa nauka za globalne ocieplenie - lektura obowiązkowa dla panikarzy globalne ocieplenie i denary

Przez lata byłem krzyknął w forach internetowych online, a nazywa się wszystkie rodzaje nazw nad globalnej debacie ocieplenia. Rzeczywiście, powiedziano mi, że jestem ignorantem, głupi i niewykształceni.http://www.apartamenty.in/gwiazda-morza-wladyslawowo.html Potem powiedział, aby przejść czytać naukę i dowiedz się, co miałem na myśli, i bez względu na to, ile razy ja odpowiedziałem, że zbadał raporty, badania, dowody, oraz zapoznać się z danymi - byłem jeszcze zwane nazwy. Cóż, dziś, przeczytałem 10 książek na ten temat, ponad 100 prac naukowych, i rozmawiał z naukowcami klimatycznych debatujących obu stronach tej kwestii.

Rzeczywiście, ja siedziałem w wykładach z laureatów Nagrody Nobla i słuchać całej swojej przemowy, i tak, jak ty Ja również oglądałem TV dokumentalnego dramaty i najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich laureatów Nobla dać rozmów i wywiadów w telewizji, Ted Filmy i 60 minut. Mimo to, chciałbym podzielić się z wami bardzo dobrą książkę do czytania, jeden, który może służyć jako punkt odniesienia do uzyskania w prawdzie dotyczącej globalnych zmian klimatycznych i panikarstwo. Jest to książka, ja osobiście właścicielem i często cytują w moich artykułach internetowych. Nazwa tej książki jest:

"The Unstoppable Global Warming - co 1500 lat" autorstwa S. Fred Singer i Dennis T. Avery, Rowman i Letterfield Publishers, Lanham, MD, (2007), 260 stron, ISBN: 0-7425-5116-4.

Jest to świetna książka, a to przemawia do wielu obaw dotyczących globalnego ocieplenia, a argumenty obu stron. Kwestie polityki klimatycznej, rzeczywistej chłodzenia i audytów ocieplenia i pełnego przeglądu wszystkich danych - z ponad 150 referatów naukowych cytowane. Każdy powinien przeczytać tę książkę - działaczy, zwłaszcza w zakresie ochrony środowiska, globalne ocieplenie klimatu denary Nauka, globalne ocieplenie, panikarzy polityków i ludzi biznesu.
Artykuł dzięki: