Najnowsze dziedziny nauki

Kolonie na Marsie - Wyobraź sobie - Book Review

Mówią, że jeśli ludzki umysł może sobie wyobrazić, wizualizację i myśleć o nim; może go utworzyć. Rzeczywiście, po przestudiowaniu ludzkiej innowacyjności, nie mogłem się zgodzić. Być może, dlatego lubię science fiction jak futurystów sztuki i innowacyjnej przyszłości niczym pojęcia. Raz na jakiś czas książka wychodzi z prawej tonu, obrazów i wykonalnych technologii, które zmieniają sposób, w jaki myślimy i co wierzymy jest to możliwe, czy nie.

Jedna książka mam w mojej bibliotece jest tylko taka książka; nie jest to duża książka, to nie jest dużo większy niż magazynu, ale jest w pełnym kolorze, a przedstawia kolonie na Marsie, stacje bazowe, okręty rakietowe, a wszystkie technologie potrzebne do życia na powierzchni planety, która nie jest gościnna dla życia ludzkiego; na przykład jak zbudować zielone domy, tworzą tlen, a wszystko w tym recyklingu; Odpady człowiekiem. Być może chcesz przejrzeć książki jak ta, jak również, aby pomóc marzysz w przyszłość, więc PBOK Odszkodowania oddział Opole wszyscy możemy go utworzyć. Książka Chciałbym polecić Ci jest;

"Popular Mechanics; Kosmiczni 2100 To Mars i poza nią w wieku przyjść," przez redakcję popularnych mechaników.

Jedną rzeczą, która była bardzo ciekawy temat tej książki jest to, że oni datę przesunąć się do 2100 roku, gdy w rzeczywistości tak naprawdę mają technologie, aby stworzyć kolonię na Marsie teraz. Oczywiście, nie mamy woli wydawać pieniądze, aby zrobić to dobrze, więc może to być kilkadziesiąt lat, dopóki nie robić, aż pojawił się nowy odrodzenie tym samym dysku publicznej mieliśmy podczas misji Apollo do księżyc.

Niemniej jednak, kiedyś tak będzie; jeśli chcesz zobaczyć futurystyczną ilustrację, co to będzie wyglądać, to bym bardzo polecam, że można kupić tę książkę. Proszę rozważyć.

Lance Winslow jest emerytowanym Założyciel ogólnopolskiego Franchise Łańcucha, a teraz uruchamia Online Think Tank. Lance Winslow wierzy w oddanie kolonii na Marsie.

Artykuł dzięki: http://www.mebleperfect.pl/