Najwazniejsze dziedziny nauki

Empowering języka hiszpańskiego, Autor Wywiad

PBR: Dzisiaj rozmawiamy z dr Jacqueline Mackenzie, autor Empowering języka hiszpańskiego właśnie opublikowanych przez Summerland Corp. i są dystrybuowane przez Ingram Book Company, dzięki czemu jest dostępna na Amazon, Barnes Noble, a na jej niekomercyjnej stronie internetowej. Dziękujemy za poświęcenie czasu, aby Dołącz do nas i porozmawiać o swojej książce.

JZM: Dziękuję za przeczytanie i przeglądając moją książkę. Jestem pewny, że teraz mają znacznie lepsze zrozumienie przyczyn Mexican Życie jest pełne niepełnego zatrudnienia, dyskryminacji i ograniczonych możliwościach im osiągnąć swój maksymalny potencjał dorosłych przede wszystkim dlatego, że są rodzimymi hiszpański.

PBR: Moje pierwsze pytanie, a raczej komentarz, jest to, jak osobiście jestem pod wrażeniem ze swoim stylem życia porusza się ze swoimi gospodarzami meksykańskich i mieszka z nimi przez tak długi okres czasu. Powiedz nam, proszę, trochę o tym, jak do tego doszło.

JZM: Kiedy wyjechał do Meksyku Środkowej w 2005 roku, miałem już 35 lat doświadczenia w pracy przy marginalizowane amerykańsko-meksykańskiej imigrantów (imigrantów z rodzimych korzeni). Moje nastawienie było to, że miałem zamiar spędzić czas wewnątrz dziedzictwa szanowałem. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się więcej o kulturze w celu zdefiniowania, dlaczego przez wiele lat czułem tak społecznie akceptowane, gdy byłem z Meksykanami. Etycznie, miałem wiedzieć, że coś wydałem była dokładna. Musiałem stać się częścią małej wiejskiej społeczności rolników na własne potrzeby znalezienia prawidłowych odpowiedzi. Ja po prostu rejestrowane, co zaobserwowałem, dane jakościowe i ilościowe analizy danych. Nowe informacje dała mi wgląd. Będąc certyfikowanym nauczycielem i dyrektorem szkoły, wiedziałem już część tego, co zostało przesunięte w zarządzaniu systemami biznesowymi i edukacji w USA.
Artykuł dzięki: dorabianie kluczy Gdynia