Podkategorie w dziedzinach nauki

Po moich badań w Meksyku, wiedziałem, co istnieje rozbieżność w obu krajach związanych zarówno z amerykańsko-meksykańskiej imigrantów i rdzennych obywateli meksykańskich.

PBR: Masz mnóstwo danych statystycznych dotyczących ludności, wieku, żywienia i edukacji rdzennych meksykańskich plemion.projekty sklepów Jakie tendencje wyróżnia się najbardziej dla Ciebie jako wezwanie budzenia dla nas, czyli rodzime anglojęzycznych Amerykanów, by strzec będą?

JZM: Co znalazłem były rodzimych matek i dzieci głodne zarówno dla żywności i dostępu do informacji. Mój najlepszy przyjaciel i tłumacz wyjazd na 18 wioskach, kilka razy w ciągu roku. Patrzyliśmy na 665 niemowląt, dzieci, i młodości. Nie znaleźliśmy statystycznie znaczące trudności. Zauważyliśmy, że prawie jedna trzecia dzieci było niedożywionych; więc byli ich rodzice. Słuchaliśmy jak matki powiedział nam, że to, co chcieli, i poprosił nas, aby pomóc im zdobyć, była środkiem, aby pomóc sobie.

PBR: Z internetu mam oglądał stronę internetową klasztoru Summerland. Zauważyłem swój "napęd książka" dla książek hiszpański i angielski dla dzieci. Jakie są niektóre z innymi programami prowadzonymi przez Państwa organizacji?

JZM: Oferujemy bezpłatną terapię koni i terapii wodnej dla dzieci niepełnosprawnych; szkolenia miejscowych studentów, jak zrobić to samo. Otwieramy nasz domowy basen wynajmującego dla dzieci i dorosłych, aby wzmocnić się poprzez uczenie się, jak pływać. Mamy umożliwić dostęp do naszej biblioteki 3000 książek; około 15% hiszpańskiego lub dwujęzyczne. Uczymy angielskiego i sztuki regularnie. Mamy zaprojektowane i zbudowane lokalny dom kultury, który został ufundowany i jest własnością innej organizacji non-profit środkowego Meksyku. Poprzez przykład uczymy ekologicznych technik rolniczych i inne lekcje eko https://www.windykacja-detektyw.pl/detektyw-torun.htmllogiczne. Zimą pomagamy organizacji non-profit Zachodnia Meksyk programu żeglarskiego dla młodzieży.
Artykuł dzięki: