Polityka a problemy polskiej nauki

Podróż w czasie - Zbliżamy się do tej technologii

Czy kiedykolwiek marzyłeś o podróży w czasie, może wrócić i zmienić coś, co zrobiłeś źle lub błąd, że poczynione w przeszłości? Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, gdzie byłyby chcesz podróżować w poprzednich okresach lub jeśli udał się do przyszłych okresów?http://www.apartamenty.in/apartament-typu-studio.html Cóż, myślę, że wszyscy mamy, a jeśli ten temat fascynuje cię, jak mnie, pozwól mi polecić bardzo dobra książka dla Ciebie:

"Wszechświat Czas podróży Einsteina; fizycznej Możliwości podróży w czasie" J. Richard Gott III; Houghton Mifflin Company, Nowy Jork; 2001.

Jest to świetna książka i łatwo wart $ w wysokości 25,00 i fizyk sprawia dużo punktów, o różnicach między Wszechświata Newtona i Einsteina Wszechświata oraz teorii. A teraz z tego, co wiemy o fizyce kwantowej jest oczywiste jest to, że podróże w czasie są możliwe, pytanie brzmi, możemy fizycznie przesłać żywą coś organicznego w czasie; które chcielibyśmy zobaczyć. Książka ta spogląda w rzeczywistość fizyki za podróż w czasie z rozdziałami tytuły jak:

Dreaming podróży w czasie

Podróż w przyszłości

Czas podróży w przeszłości

Travel Time i początków Wszechświata

Sprawozdanie z przyszłości

Ta książka jest dobrze przypisami, uwagami i cytowane, więc autor wie, o czym mówi się i buduje wycieczki na skitury w Tatry silną sprawę, że tak, to podróż w czasie jest możliwe, aw przyszłości będziemy w stanie podróżować w czasie. Być może, to biorąc pod uwagę dane autora jest rzeczywiście, astrofizyk z Uniwersytetu Princeton.

Polecam tę książkę każdemu, kto kiedykolwiek uważany za "Dziadek Paradox" lub zaintrygował takich filmów, które mają działki i gatunki, które obejmują podróże w czasie, takie jak; Planeta Małp lub Back to the Future, na przykład, choć nie było tak wiele innych.

"Lance Winslow" - Lance Winslow Bio. Jeśli myśli innowacyjnych i unikalnych perspektyw, przyjdź myśleć Lance; www.WorldThinkTank.net/.

Artykuł dzięki: https://wieniecwarszawa.pl/wiazanki-pogrzebowe-praga-polnoc/