Najstarsza dziedzina nauki Wreszcie gościmy turystów i wolontariuszy z zewnątrz i wewnątrz Meksyku.

PBR: Skąd o wyborze główne kategorie aspektów kulturowych w prosektorium w swoich rozdziałach? Ponadto, jak można zdefiniować technik obiektywnej analizy?

JZM: Spojrzałem na podstawach rdzennej kultury i nagrał je wprost.pisanie prac inżynierskich Potem analizuje przepisy i materiały naukowe określone we właściwym miejscu przez organy administracji publicznej szkoły zarówno w USA i Meksyku. Okazało się, że istnieje miss-dopasowane do rdzennych Meksykanów. Znalazłem, by zacytować Przedstawiciel John Kline, przewodniczący Izby Edukacji oraz Komisji pracowników, podaną w dniu 14 lutego 2011 roku:

"W ciągu ostatnich 45 lat zwiększyliśmy nasze inwestycje w edukację, ale zwrot z tej inwestycji nie udało się poprawić osiągnięcia uczniów. Rzucanie więcej pieniędzy na uszkodzone systemu edukacji naszego narodu ignoruje rzeczywistość i robi niedźwiedzią dla studentów i podatników."

Odpowiedź logiczne jest, aby zmiany badawczej opartej na metodach nauczania administracyjnych i materiały są nauczane, plus oświecić nauczycielom opartej na badaniach technik informacyjnych i kulturowej w celu zwiększenia uczenia się.

PBR: Powiedz nam, proszę, o swojej trasie do prezentacji i rezerwuj wycieczkę.

JZM: będę podróżować autobusem i pociągiem do szkół, bibliotek publicznych, szkolnych tablicach biur korporacyjnych, baz wojskowych, halach Unii i każdym innym miejscu jestem mile widziany. Lecę z mojego domu w Central Mexico do Seattle tuż po Wielkanocy, a następnie kierując się na południe autobusem lub pociągiem do Portland, Sacramento, San Francisco, Los Angeles i Tucson. Pod koniec lata, pojadę do Chicago, a następnie na południe autobusem lub pociągiem do San Antonio zatrzymując się po drodze do mówienia. Na jesieni, zacznę w Miami, podróżować autobusem lub pociągiem na północ, do Nowego Jorku iz powrotem do Atlanty z atrzymując w obie strony do mówienia przed powrotem do domu, do Centralnego Meksyku.
Artykuł dzięki: