Problemy polskiej nauki a zdegenerowanie uniwersytetow

Recenzja- nowonarodzenia Zamówienie książki dr Kevin Leman

Po przeczytaniu tej książki, miałem mieszane uczucia co it. The New Order urodzenia jest zabawne, a jednocześnie wnikliwe i pakowane z mnóstwem ciekawych informacji, ale myślę, że jest zbyt dużo się dzieje. Aby w pełni korzystać z tej książki, proponuję lekturę pierwszych dziesięciu rozdziałów i używać spisu treści aby zdecydować, jakie inne rozdziały czytać.https://jakubisiak.pl/uslugi-pogrzebowe/opieka-nad-grobami/ Książka zawiera wiele informacji dla rodziców w późniejszych rozdziałach, ale nie pozwól, by to cię zniechęcać, bo po prostu przeczytaniu pierwszych dziesięciu rozdziałów byś zdobyć pieniądze warto.

Dr Kevin Leman definiuje kolejność urodzeń jako naukę rozumienia swoje miejsce w kolejce rodziny. On zapewnia inny sposób kategoryzacji i stara się zrozumieć ludzi. Oto cechy, które dr Leman używa w książce:

Pierworodny: Perfekcjonista, niezawodny, sumienny, lista ekspres, dobrze zorganizowany, twardy jazdy, naturalnym liderem, krytyczne, poważne, naukowe, logiczne, nie lubi niespodzianek i uwielbia komputery. Leman dzieli pierworodnych na dwie główne grupy - (1) nurturers i opiekunów zgodne, oraz (2) agresywne Ludzie czynu.

Bliski dziecka: Mediator, kompromisów, dyplomatyczny, unika konfliktu, niezależną, lojalnych do rówieśników, wielu przyjaciół, Maverick skrytych i dziewicze.

Ostatni Urodzony: manipulacyjne, uroczy, obwinia innych, dbałość poszukiwacza, wytrwały, osoba, naturalne sprzedawca, przedwczesne, zaangażowanie, czuły i kocha niespodzianki.

Jedynakiem: Mała dorosłych w wieku siedmiu lat, bardzo dokładny, bardzo celowym, wysokiej Achiever, self-motywator, obawiając się, ostrożne, żarłoczne czytelnika, czarne i białe myśliciela, ma bardzo wysokie oczekiwania, bardziej komfortowe wokół ludzi, którzy są starsi lub młodsi i zastosowania "bardzo", "bardzo" i "dokładnie" los.
Artykuł dzięki: