Tak, Jezus Chrystus Udziały Sacred Secrets z pewnymi zaufanych ludzi

Verse 6. padło na skałę. Teraz nie były i nadal są, wiele skał w tych dziedzinach. I zbadali je na moich różnych wizyt w Galilei. Nie byłoby trochę gleby obejmujące skał - młode rośliny wyrosły - ale nie mieli miejsca do zapuszczenia korzeni. Wkrótce zwiędły na brak wilgoci.

v 7. padło między ciernie i chwasty - co rosły wkrótce będzie dusił.

v 8. Inne padło na ziemię żyzną - wzrosła ona produkowana i owoce. Płodność była tak wysoka, jak 100 razy, co zostało zasiane - to jest wysoką wydajność.

Wtedy Jezus zawołał do ludu - „Czy słuchasz Czy naprawdę słucha Czy zwracać uwagę??” Jezus mówi: - wykorzystać swoje uszy - słuch jest ciężka praca.

To jest wszystko, co powiedział! Teraz badanie to ostrożnie. Powinniśmy badać każdą część Pisma starannie wchłonąć co Bóg naprawdę mówi. Często przypowieści Jezusa są krótkie. To wszystko dał tłum. Ale to nie spełnia uczniów. geotechnika śląsk „Co to znaczy? Co w tym wszystkim chodzi?”

Bądź przygotowany, aby zapytać dobre pytania. Te zapaleni gorliwe uczniowie chcieli więcej niż tylko historią - Adres dla dzieci. Chcieli Jezusa, aby ich uczyć. Chcieli trochę mięsa. Mleko - SOP - nie było dla nich za mało.

Jezus zaczyna wyjaśniać i jest to jedyne miejsce, gdzie Jezus Chrystus wyjaśnia i rozwija i rozszerza jego podstawowe wiadomości.

v 10. Można zrozumieć tajemnice królestwa Bożego. Jezus Chrystus jest gotów podzielić się z takich jak my - Sacred Secrets. Inni nigdy nie zobaczyć - nigdy naprawdę zrozumieć - i będą one musiały być spełnione z adresami dzieci. Ale do tych ludzi - i tych z nas, którzy naprawdę chcą wiedzieć - Jezus jest gotów wyjaśnić i rozwinąć i poszerzyć podstawową wiadomość - tak, że możemy zrozumieć jego sens - ukryty sens.

beton towarowy - autor artykułu