Mój mistrz pszczelarstwa, Sierioga Labesque, namiętnie polecam wszystkim swoim uczniom prowadzić dziennik pszczelarstwo. Choć i opór. Za każdym razem, gdy jest mowa o użyteczności czasopism, jestem zaczął się gorączkować, bo nie lubię być w ten sposób zdyscyplinowany o niczym. Ja nigdy nie prowadziła pamiętnik, moje młode lata i nigdy nie chciałem. Byłem przekonany, że tylko dlatego, że szanujemy Sierioża tak wiele; wyjaśnił, jak dowiedział się, czytając pamiętniki, więc poszedłem dalej i zaczął prowadzić dziennik.

To nie musi być fantazji. U nas po prostu jest folder, który wybraliśmy i napełnił papierowy notatnik. Początkowo próbowali nagrać wszystkie nasze montaż wentylacji warszawa manipulacji krzak i inne informacje, które mogą być potencjalnie przydatne, na przykład, Roy żądaną emisji, obecność lub brak potomstwa, miodu i ilości plonów i czasu. Nie zrozumcie mnie źle, zapomnieliśmy jeszcze pisać rzeczy w dół, na jakiś czas, ale przeżyliśmy, i naszym niedoskonałym wyniki zaczęły się zgadza.

Dlaczego należy zachować dziennik pszczelarstwo

Za rok-dwa rachunkowości zaczęliśmy uwagę na pojawienie się interesujących modeli, i będziemy mogli skorzystać z informacji. Na przykład, możemy zauważyć, że krzew 2 miały tendencję do roy mniej więcej w połowie maja, więc staliśmy się środki zapobiegania Roy w ten ula miesiąc lub dwa wcześniej. Ponadto, nie będziemy już musieli pamiętać, kiedy, aby dodać pola wyboru puste ramki do ula. Ponadto, widzieliśmy również nasze zbiory miodu ilość rośnie z każdym rokiem.

modernizacje suwnic - autor artykułu