v13. Niektóre ziarno pada na sercach

Nie ma nigdzie na korzeniu zejść – przeciwności przychodzi – testowanie przychodzi – i wcześnie więdnie i usycha odpowiedzi. Niektórzy ludzie zrezygnować i poddać się i znikają.

Jezus mówi – oni odpadają. „Nie, dziękuję – Mam dość – nie chcę nic więcej. – mimo że pochodzi od Ciebie, Jezusa, Syna Bożego”

v14. W niektórych sercach ziarno rośnie na chwilę. To może wyglądać tak dobrze. Niektórzy ludzie mogą naprawdę zaimponować – cienka zdrowe rośliny. Ale śmieci i gruz w ich sercach nigdy nie został oczyszczony – nie bardzo. Wkrótce chwasty zaczynają rosnąć i mogą przejąć, a te rosnące chwasty mogą zadławić się obiecującą życie. Coś przychodzi i rośnie – coś co powinno zostały wykorzenione – zbyt wiele wymagań – zbyt wiele miejsca do pracy – zbyt wiele to obchodzi – https://sklepswanson.pl/pl/p/Luteina-20mg60kaps/137 bogactwo – przyjemności. Dobrobyt może doprowadzić człowieka na manowce, a takie życie nie produkuje żadnych owoców. Wczesny wzrost był przeznaczony do produkcji owoców we właściwym czasie.

To, co Jezus prowadzi do – czy jest jakiś owoc? Czy są wyniki? Czy czasami życzę pytanie nigdy nie został poproszony? Odpowiedź jest tak szczegółowy i tak istotne.

Słowo może znaleźć dobrą ziemię zbyt. Słowo znajdzie serca i umysły mężczyzn i kobiet, którzy są otwarci i bez uprzedzeń – chęć odbioru – chcąc się uczyć – i przygotowane do posłuszeństwa – i zdecydowany pielęgnować swoją wiarę – pozwalając mu rosnąć i kwitnąć i dojrzały – jak ziarno jest podane każda zachęta rosnąć.

– autor artykułu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *