Nie ma nigdzie na korzeniu zejść - przeciwności przychodzi - testowanie przychodzi - i wcześnie więdnie i usycha odpowiedzi. Niektórzy ludzie zrezygnować i poddać się i znikają.

Jezus mówi - oni odpadają. „Nie, dziękuję - Mam dość - nie chcę nic więcej. - mimo że pochodzi od Ciebie, Jezusa, Syna Bożego”

v14. W niektórych sercach ziarno rośnie na chwilę. To może wyglądać tak dobrze. Niektórzy ludzie mogą naprawdę zaimponować - cienka zdrowe rośliny. Ale śmieci i gruz w ich sercach nigdy nie został oczyszczony - nie bardzo. Wkrótce chwasty zaczynają rosnąć i mogą przejąć, a te rosnące chwasty mogą zadławić się obiecującą życie. Coś przychodzi i rośnie - coś co powinno zostały wykorzenione - zbyt wiele wymagań - zbyt wiele miejsca do pracy - zbyt wiele to obchodzi - Terapia psychologiczna bogactwo - przyjemności. Dobrobyt może doprowadzić człowieka na manowce, a takie życie nie produkuje żadnych owoców. Wczesny wzrost był przeznaczony do produkcji owoców we właściwym czasie.

To, co Jezus prowadzi do - czy jest jakiś owoc? Czy są wyniki? Czy czasami życzę pytanie nigdy nie został poproszony? Odpowiedź jest tak szczegółowy i tak istotne.

Słowo może znaleźć dobrą ziemię zbyt. Słowo znajdzie serca i umysły mężczyzn i kobiet, którzy są otwarci i bez uprzedzeń - chęć odbioru - chcąc się uczyć - i przygotowane do posłuszeństwa - i zdecydowany pielęgnować swoją wiarę - pozwalając mu rosnąć i kwitnąć i dojrzały - jak ziarno jest podane każda zachęta rosnąć.

Prywatna przychodnia w Zielonej Górze - autor artykułu