Droga z nauki do duszy - Book Review

Korzystanie z fizyki kwantowej, aby oświetlić drogę duchową? Autor robi właśnie to w książce "Drogi od nauki do duszy: Integracja fizyki mózgu i duchowej podróży", Casey Krwi, Ph.D. Ale dlaczego miałby zrobić coś takiego? Dlaczego nauka mix i duszą, mechanika kwantowa z duchowością? Dr Casey krwi jest emerytowanym profesorem Uniwersytetu Rutgers, więc jeśli chce to zrobić, Pewnie jest uprawniony do. Nie jestem naukowcem, więc co ja wiem? Trochę coś o duchowości, co najmniej.

Fizyka jest nauką o fizycznego wszechświata, a jedna nie spodziewałby się dowiedzieć o duchowej stronie życia, albo niefizycznym wszechświata podczas czytania o tym. Jednak dr Krew zaczyna naszą edukację w tej sprawie z zakresu dogłębnej fizyki i mechaniki kwantowej, mózgu (w tym synapsy), i jak to wszystko ciągnąć ze sobą tak, że możemy albo zobaczyć duchową stronę, czy nie wybrać do. Punkt jest to, że istnieje kilka wersji rzeczywistości dostrzegają natomiast zdecydujemy się zobaczyć tylko jeden; istnienie duszy nie może być obalona, ??ani udowodnione przez naukę. Więc w jaki sposób dusza niefizyczna interakcji ze światem fizycznym? Dusza może dostrzec fizycznego mózgu, a przez to, postrzegają świat. Ale świat fizyczny nie jest jedynym samolotem być świadomi. Dusza może istnieć na wielu płaszczyznach, fizyczna, samolot anielski, który jest najbliżej źródła wszystkiego, a "dżiny" Płaszczyzna, czyli tam, gdzie nasze dusze mogą się komunikować z innymi duszami. Dr krwi wyjaśnia, że ??podróż nasza dusza jest znacznie dłuższy niż w przypadku naszego ziemskiego istnienia, i że mamy czas, aby spędzić na każdej płaszczyźnie.

Dr Krew opisuje praktyki duchowe, które pomagają nam pamiętać, że jesteśmy niefizyczna dusza, która ma ciało fizyczne. Praktyki te obejmują medytacja, joga, skupić się na oddychaniu, wykorzystując rekolekcje i znalezienie nauczycieli nam pomóc. Praktyki te jednak nie są ostatecznym celem. Produkcja cnc Łódź Nasza osobowość i wkład do społeczeństwa jest zbyt ważne. Dr krwi stwierdza się, że musimy opracować pewne cechy, jak Insight, współczucia, przyjaźni i mądrości, i daje wskazówki, jak to zrobić.

Byłem trochę zaniepokojony, gdy poproszono mnie o recenzję tej książki. Jednak dr krwi trwa bardzo skomplikowany temat i odnosi je do przeciętnego czytelnika w starannie wybranej tonem wsparcia. Zainteresowanie duchowości rośnie skokowo tak, że to połączenie do fizyki kwantowej na pewno mają grupę docelową, ale jest jeszcze coś ciekawego do mas. Książka nie jest łatwy do odczytu, ale warto owinąć fizyczny umysł wokół niego przez jakiś czas. Twój umysł będzie duchowe dziękuję.

Droga z nauki do Duszy

przez Casey krwi doktorskich

ISBN: 978-0-9797888-8-8

Przegląd przez Heather Froeschl

Artykuł dzięki: sala konferencyjna Wilanów