Moja trasa będzie się opierać na robi wszystko, co w mojej mocy, aby udostępniać najnowsze badania naukowe na temat jak pomóc marginalizowane języka hiszpańskiego, aby dowiedzieć się w środowiskach akademickich i pracują niezależnie od miejsca zamieszkania. Moja wycieczka uczyni tego stopnia, że ??w ten sam sposób, bez imigrantów meksykańskich Amerykanów nie wyobrażam sobie życia bez mediów, wiejskie obywatele Meksyku nie wyobrażam sobie życia bez taniego transportu publicznego.

PBR: Co masz nadzieję osiągnąć z trasy książki i wystąpień oraz w jaki sposób ludzie czytając ten wywiad bardziej zaangażować?

JZM: Cytując Helen Keller zbiornik na deszczówkę 5000l, "Najwyższy wynik wykształcenia jest tolerancja". Moim marzeniem jest to, że miesiąc podróżowania spowoduje Anglików nauka o praktycznych alternatywnych technik zastosować podczas interakcji z marginalizowanych języka hiszpańskiego. Cud będzie występować, jeżeli administrator w szkole publicznej i szkolnictwa wyższego, korporacji, przedsiębiorstw rolnych i usług, polityki i wojska będą zwracać uwagę na te badania.

PBR: Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas dzisiaj i życzymy jak najwięcej sukcesów w swojej książce.

JZM: Dziękuję za danie mi okazji do wyjaśnienia czynników, które zawiózł mnie do napisania tej książki.

Oceniony przez: Gary R. Sorkin

Artykuł dzięki: aluminium 7075