Problemy polskiej nauki na przestrzenii lat Ci, którzy prowadzą organizacje pozarządowe muszą znać te fakty i informacje w tej pracy.

Istnieją rozdziały dotyczące wzrostu poziomu morza, próbkach rdzeni lodowych, zagrożonych gatunków strat, polityki opartych na strachu, ekologia Push, protokołu z Kioto, a cała przyszłość energii odnawialnej.skitouring Gorąco polecam lekturę tej książki, jeśli jesteś paniki globalnego ocieplenia. I należy je przeczytać przed informacją globalnego klimatu ogrzewania denier, że są one w jakiś sposób nieświadomy i / lub, że wiesz co mówisz, gdy denier nie może wiedzieć. Książka ta sugerowałaby, że nie wiem, co mówisz, jeśli wierzysz w to globalne ocieplenie jest spowodowane emisją CO2 ludzkości.

Kiedy czytasz tę książkę należy zwrócić szczególną uwagę na dane lodu topi się, globalnych temperatur, danych cyklu słonecznego, IPCC wykresu kija hokejowego, i nakładek manipulacji danymi - będzie szokować, aby dowiedzieć się z rzeczywistością za tym wszystkim. A z tym, mam nadzieję, że należy wziąć pod uwagę to wszystko.

Artykuł dzięki: