Problemy polskiej nauki na przestrzenii lat Ci, którzy prowadzą organizacje pozarządowe muszą znać te fakty i informacje w tej pracy.

Istnieją rozdziały dotyczące wzrostu poziomu morza, próbkach rdzeni lodowych, zagrożonych gatunków strat, polityki opartych na strachu, ekologia Push, protokołu z Kioto, a cała przyszłość energii odnawialnej.skitouring Gorąco polecam lekturę tej książki, jeśli jesteś paniki globalnego ocieplenia. I należy je przeczytać przed informacją globalnego klimatu ogrzewania denier, że są one w jakiś sposób nieświadomy i / lub, że wiesz co mówisz, gdy denier nie może wiedzieć. Książka ta sugerowałaby, że nie wiem, co mówisz, jeśli wierzysz w to globalne ocieplenie jest spowodowane emisją CO2 ludzkości.

Kiedy czytasz tę książkę należy zwrócić prace inżynierskie szczególną uwagę na dane lodu topi się, globalnych temperatur, danych cyklu słonecznego, IPCC wykresu kija hokejowego, i nakładek manipulacji danymi - będzie szokować, aby dowiedzieć się z rzeczywistością za tym wszystkim. A z tym, mam nadzieję, że należy wziąć pod uwagę to wszystko.

Artykuł dzięki: Ciągnik elektryczny