Problemy polskiej nauki Takie rozumowanie należy przyjąć jako prawdę w przypadku braku wglądu do oceny czyjegoś nieodłącznym gnoza. Ben Winter by dodać do obserwacji: "Bóg może być natychmiastowo tworzone przez każdego w dowolnym momencie, bez konieczności weryfikacji."

Komentujemy dodatkowej opinii oferowanych w optymalizacja stron Bydgoszcz chrześcijańskiej Chronicle; gdzie zauważył dr Rubel Shelly, długoletni minister, autor, i prezes Rochester College w Michigan, a także krytyce Wspaniały wystrój i dokonał następującego stwierdzenia: "Jeśli kiedykolwiek był czas, kiedy absolutnie nic nie istnieje, nic nie może istnieć, odkąd.ogrodnik tarnów coś wyraźnie istniała zawsze, zrobić bardziej intuicyjne, rozsądnych i spójnych-z doświadczeniem wyboru ... Kreatywne Boga czy mechanika kwantowa? "

Z wyrazami szacunku, zastanawiamy się, czy definicja dobrego lekarza od "zawsze" pochodził z tradycyjnej nieporozumieniem semantyki biblijnych. W każdym przypadku, dr Shelley również w przypadku błędu. Na słowo określa jako "aż do czasu ustawionego" w biblijnym układu odniesienia.

Tyle jeśli chodzi o wyzwanie wszystkich na perspektywę wszystko! The Grand Design jest dobrym sposobem, aby odświeżyć umysł na fizyki i metafizyki; jednak w podsumowaniu, ta książka jest bardziej dedykowany do spekulacji niż substancji i pozostawia ogromną lukę pomiędzy przyczyną podstawie wszechświat i przyczyny współczesnych religii. Te problemy są rozwiązane w dodatkowe badania.

Artykuł dzięki: