Czym jest nauka? Tylko dzieci także mają wiele cech pierworodnych dzieci.

Na podstawie cech wymienionych powyżej, a za pomocą sobie na przykład, że wykazują wiele cech starszą i tylko dziecka. Problem polega na tym, że nie jestem ani, więc dlaczego nie mogę zmieścić tę formę? Jestem z rodziny z dwojgiem dzieci z chłopca i dziewczynki.Insulinooporność Wieliczka Leman wyjaśnia, że ??"osobistości pierworodny mogą być również tworzone przez bycie najstarszym z twojej płci, posiadające szczelinę pięcioletni między Tobą a dzieckiem nad wami tej samej płci, lub osiągnięcie odwrócenie ról i przejęcie pierworodnych przywilejów i obowiązków. " Jestem pierworodnym dziewczyny tak dlatego funkcjonować jako pierworodnego.

Leman obejmuje czynniki, które wpływają czy jesteś wykazują właściwości innej grupy kolejności urodzenia. Niektóre z tych czynników są - śmierć rodzeństwa, liczbę lat między rodzeństwem, adopcje, będąc w mieszanej rodzinie, "krytyczne" charakteru rodziców i kolejności urodzenia każdego rodzica.

"The New Order Narodziny są pouczające i autor nie tylko próbuje wyjaśnić" dlaczego jesteś taki, jaki jesteś ", ale również sugeruje, jak przyjąć pozytywne cechy Galeria z wybranych realizacji innych zleceń urodzeń, aby nasze życie bardziej przyjemne i satysfakcjonujące."

Polecam tę książkę, ale wierzę, że istnieje kilka rozdziałów, które można pominąć i nadal korzystają z informacji.

Artykuł dzięki: